Ogłoszenie

Proszę przeczytać regulamin forum.

#1 2009-02-01 13:42:14

QuaSter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Punktów :   

Zmiejszony x exp, skille, m lvl

Proponuje aby zmiejszyc x exp, skille i m lvl poniewaz jest zbyt duzy. Takie opcje przyciagaja tylko ludzi ktorzy chca szybko miec 1483190 lvl i sie cieszyc, moim zdaniem nie jest to satysfakcja i prawdziwi gracze nie wejda.

Offline

 

#2 2009-02-01 16:16:06

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Zmiejszony x exp, skille, m lvl

Mhm... też nad tym myślałem... pogadam z resztą i prawdo podobnie wejdzie to.

Offline

 

#3 2009-02-04 19:01:54

GM Goweg

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Zmiejszony x exp, skille, m lvl

Też mi się wydaje, że powinno to wejść... Lecz jeszcze chce dodać to, że zamiast kupywania np. golden bolta, Crystal Arrow, bądź lepszą różczke u NPC, powinno to być zablokowane i takie rzeczy powinno sie kupywać jedynie u Game Mastera! Mam dość już banowania ludzi którzy sobie klonują CC... A i jeszcze to! Aby kupic domek proszę poprosić Game Mastera aby pozwolił na kupno jakiegos Domku

Popieram

Offline

 

#4 2009-02-04 20:34:04

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Zmiejszony x exp, skille, m lvl

Mhm... w takim razie to wejdzie, lecz z tym kupywaniem np. Golden Bolt'a jak ty to powiedziałeś nie wejdzie. ;p
A dlatego że to będzie uciążliwa sprawa dla GM, być może teraz nie jest to tak uciążliwa jak myślisz, ale potem server będzie się rozwinie i będzie wiele graczy (w to wierzymy ) tak wiec zostanie ten system kupywania u NPC, a co do klonowania CC to po UpDate już nie będzie można tego robić . A co do domków to po UpDate tylko do GM będzie można kupić chate. / To powinno być też w Newsach ale mi sie nie chce dwa razy tego pisać

Offline

 

#5 2009-02-04 23:21:57

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Zmiejszony x exp, skille, m lvl

Chciała bym zauważyć ze to będzie problem z tym kupowaniem housa u  GM-a, ponieważ nie zawsze jest jakikolwiek GM, gracze sie wkurzają troszke przez to napewno, ponieważ mogą sobie upatrzyć jaką chatkę, Gm nie będzie a player będzie musiał wylogować, wtem komuś innemu się spodoba uf domek i trafi na momęt w którym GM będzie online i go kupi...
będa pretensje mieli do siebie playerzy i do GM-ów, ze go nie ma jak potrzeba...

Podałam tylko oczywiście taki przykład, w zwiazku z tym kupowaniem Golden Bolta, u NPC.


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polito.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.turniejfifa.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl