Ogłoszenie

Proszę przeczytać regulamin forum.

#1 2009-02-10 15:04:50

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Propozycja

Witam wszystkich serdecznie.
Zaraz powiecie ze znów mi sie coś nie podoba, albo zaczynam marudzić.

Występuje w imieniu swoim, i niektórych graczy którzy zgadzają sie ze mną i popierają. Mianowicie chodzi o ten fast, atack.
Gdyby władza zainteresowała sie, to praktycznie nikogo nie ma na serverze, nikt nie gra, a ta zmiana odstrasza wiekszość.
Moja propozycja to mianowicie taka iż , zmniejszyć exp do x5 lecz przywrócić fast taki jaki był, albo troszke go podnieść cos pomiędzy tym co jest,  tym co było.
Poprawić odrobine loot, ponieważ zmiana jest niezauważalna praktycznie wcale.
Poza tym przy takim fast atack. i expie x5 nie bylo by możliwe wbicie 300lvl w 2-3 godziny , tylko trzeba było sie troszke bardziej pomęczyć i potrudzić.

Sami zobaczcie że wiele osób zrezygnowało przez tą własnie zmiane.
Exp x5 i fast przywrócony, pvp przykladowo od 100-150 lvl i była by naprawde zabawa. I porachunki o ile by juz były, rozgrywały by sie między dobrymi graczami a nie takimi co jak przed tem nabili +200 lvl w 1-2 godzine i wielcy kozacy. Teraz przy takim małym expie, zeby wbić wiekszy lvl, trzeba będzie poświećic troche wiecej czasu...
A nowa wyspa, urozmaicone expowiska, pozwola na nowe doświadczenia a nie na monotonne expienie w jednym miejscu
Prosiłabym , aby to było rozpatrzone przez władze i komentarze graczy co do mojego skromnego wystapienia.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze oraz decyzje.
Aga


Offline

 

#2 2009-02-10 19:16:22

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Propozycja

Nie wejdzie od razu mówię. A dlaczego? A dlatego że to już było wałkowanie... ale powiem jeszcze raz... Fast Attack się nie zmieni... powód jest jasny... nie mogę go otworzyć bo server nie chce się odpalić. Wbiłem już 150 lv... normalnym harem, nie dawałem sobie nić i zpoczątku było bardzo trudno lecz teraz jest o wiele łatwiej... Wy poprostu nie lubicie sie meczyć wolicie noobowskie ots co jest na nich Free Item's i bardzo łatwo się gra... nikogo tu kurwa nie trzymamy... Jak lubicie trudnie wyzwania to zapraszam, ale jak lubicie jechać na łatwiznę, szukacie Free Item's to nie ten OTS!

Offline

 

#3 2009-02-10 20:25:57

GM Goweg

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Propozycja

Chce dodać, że na tej mapie tzn. przy tych potworach które są na tych respach są za silne... Gdzie takim 10lvlem pojdziesz wbijac lvl? Co pojdziesz moze na "Oko"? Po paru sec Cie rozjedzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polito.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.priyanka-chopra.pun.pl www.turniejfifa.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl