Ogłoszenie

Proszę przeczytać regulamin forum.

#1 2009-02-08 10:48:58

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Fast Attack

Ludzie się skarzą, że nasz pomysł z usunięciem Fast Attack'u to kompletna klapa. Dla mnie oczywiście jest lepiej gdyż OTS jest  teraz o wiele trudniejszy i o wiele dłużej można się pobawić... dochodzę do wniosku, że ludzie lubią iść na łatwiznę i szybko najebać ch** wie jaki lv...

Jakbyśmy przywrócili Fast Attack to straciliśmy by System Pvp, Soft Boot's... i nie tylko.

Czy warto ułatwić grę i szybko nabić lvl i stracić tyle rzeczy?

Offline

 

#2 2009-02-08 10:56:33

QuaSter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Punktów :   

Re: Fast Attack

Uwazam, ze powinniscie poprawic hity, bo na low lvlu jak nie ma fa to b dlugo bije sie potwory.

Lecz za przywroceniem fa jestem przciwny.

Offline

 

#3 2009-02-08 10:57:35

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Fast Attack

rozwiazanie z "fast atackiem" bylo by dobre jak grało by naprawde sporo ludzi, a nie garstka jak teraz.
Bo sami przyznacie ze nie jest ich aż tak wielu..
oczywiście nie chce tutaj mówić za wszystkich, wyrażam jedynie swoje zdanie, a każdy ma prawo do swojego zdania

jak zwykle Gm-owie nie sluchaja graczy, i chyba zapominaja o tym ze to wlasnie nie oni tworza server, tylko playerzy ktorzy tutaj graja. a Gm-owie, maja tylko pilnowacaby gra byla czysta bez oszustw..

poza tym nie mowie zeby w pełni przywrócić taki fast jak był, tylko ustawić coś pomiędzy tamtym co było a tym co jest.
była bym wdzieczna gdy mnie ktoś słuchał..

Agnieszka

/QuaSter
Opcja edit!
Poprawiam.


Offline

 

#4 2009-02-08 11:08:31

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Fast Attack

Słuchaj... skoro jesteś taka mądra zrób nam to... ja jak próbowałem przywrócić Fast Attack to UpDate Server to sie jebał...
Poza tym Server Jest 100% Bez Płatny... nawet Pacc jest za cc... wiec gracze nie powinni ingerować w server...

Offline

 

#5 2009-02-08 11:25:29

GM Goweg

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Fast Attack

Nie wiem czy poprzednio było lepiej, tak jak było to w ulamku sekundy moglem podejsc do 200lvl i go polozyc... nawet by sie nie zorientował jakbym go zabił. Jestem za tym aby zostalo tak jak jest.
Musicie sie przywyczaić do tego, a i niewiem czy w związku z tym powinna się wykazać jakakolwiek agresja...

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2009-02-08 11:26:13

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Fast Attack

nadal nie rozumiesz i nie słuchasz, no trudno.
Nie będe wiecej sie udzielała...
tylko to ze jak Was ni było na serverze, zadnego GM-a nie bylo to ja pilnowalam i  jak cos raportowalam o wszystkim, pewnych rzeczy sie nie docenia, ale niewazne. Poza tym smam teraz sporo czasu, bo mam noge w gipsie i to ja siedziałam całem dnie na serverze...ale tego sie nei docenia. Tylko widzi siebie...
Wiecej nie będe pisała ani sie nigdzie udzielała, mam nadzieje ze sobie poradzicie.


Offline

 

#7 2009-02-08 11:26:47

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Fast Attack

Chciałbym dodać ze Fast Attack nie jest wcale taki zły... to tylko tak widać na słabych potworach bo zanim je klikniesz możesz walnąć go z czara i padnie. A nie jest Taki Zły ponieważ Jak się kliknie potwora to trzeba poczekać 1.5 sekundy a potem wali sie potwora co 0.5 sekundy (nawet szybko) można to sprawdzić uderzając w Trainera.

Offline

 

#8 2009-02-08 11:27:46

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Fast Attack

Mogłabym nawet zrobic accmakera na sttronie, bo juz mam nawet projekt ze statystykami i ogónie w wieloma rzeczami....no ale.
mówi sie trudno..


nic dziwnego ze pozostanie tak jak jest, jak wiekszość użytkowników to albo admin. albo GM-owie.
eh...


/QuaSter
Wiesz co to opcja edit?
Poprawiam


Offline

 

#9 2009-02-08 11:38:00

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Fast Attack

Jasne... dobra skończ te narzekanie bo nie wiem jak inni ale ja nie mam humoru czytać twoje narzekanie... ponieważ przedwczoraj straciłem dziewczynę. ;( i do teraz mnie to trzyma... Slodka08 związku z tym proszę cię abyś poczekała aż inni gracze się udzielą.

Offline

 

#10 2009-02-08 11:53:16

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Fast Attack

Nie oceniam tutaj nikogo, nie znasz mnie żeby oceniać i mnie...ja tez niemam kolorowego zycia.
Jestem tutaj najstarsza z Was...ale nie o to chodzi.
Zatem nie będe sie więcej udzielała tak będzie lepiej...
trzymaj sie.


Offline

 

#11 2009-02-08 11:55:08

Mentor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-08
Punktów :   

Re: Fast Attack

Dla mnie pasuje tak jak jest, ponieważ wtedy za szybko się nabijało lvl, a teraz jest o co powalczyć bo każdy ma mniej więcej takie same lvl. Przed UpDate pewien ziomek miał 400 lv... nie dogoniłem go lecz miałem 300 lvl w 2 dni? O.o w 4 dni miałbym 500 lvl... i koniec gry? A jak teraz jest i by ziomek przymaniaczył i by wbił 300 lvl... to szybko bym go nie dogonił
Wybrałem opcje "Zostanie tak jak jest"

Offline

 

#12 2009-02-08 13:44:52

Seba xD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-08
Punktów :   

Re: Fast Attack

Ja bym zrobił tak, że przywrócił fast attack, ale co się z tym wiążę dodał też nowe tereny z silniejszymi potworami. Narazie może zostać tak jak jest ale pomyślcie o tym przy następnym update. Aha i jeżeli umiecie to  można by zrobic tak żeby fast attack był tylko w training roomach.


/GM Goweg

Tylko weź to i zrób


Edit.
Jak usunęliście fast attack to nie było potrzeby expa zmniejszać.

/QuaSter
Skleiłem w jeden post.

Offline

 

#13 2009-02-08 14:00:13

Ghost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-08
Punktów :   

Re: Fast Attack

fast Attack przed update rzeczywiscie nie byl dobry ale teraz jego brak jest zły moze da sie jakos poprawic szybkosc ataku i bedzie git. I rzeczywiscie mozna by troche zmniejszyc exp, mlvl, skile (ale nie za duzo) bo szybko sie wbija duzy lvl

#GM Xervs
Już jest zmniejszony exp itp. ;p

Offline

 

#14 2009-02-11 21:46:36

slodka08

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-04
Punktów :   

Re: Fast Attack

Jak widzicie forum opustoszało, server tez podupada, co sie zaloguje to moze jeden lub dwuch graczy gra.
Zaczynam z nimi rozmowe i pytam sie czasem co sądzą o otsie, jak sie podoba...to słusze...
z resztą niech władza sie troszke zainteresuje tym.
i nie zapomina, ze ots jest postawiony, zeby umilić czas graczą, bo to właśnie oni tworzą sever.
Pozdrawiam
Agnieszka


Offline

 

#15 2009-02-18 20:12:28

GM Xervs

Moderator

Skąd: Ełk
Zarejestrowany: 2009-02-01
Punktów :   

Re: Fast Attack

slodka08 napisał:

... ze ots jest postawiony, zeby umilić czas graczą, bo to właśnie oni tworzą sever.

Mhm... masz nie zupełną racje.
To prawda, gdy jest pusto na servie to robi się nudno i grać sie odechciewa (i tu wszystko ok).
Lecz nie masz racji, gdyż gracze nie tworzą server'a, ponieważ server jest w 100% bez płatny (pacc za CC). Gracze tworzą server w tedy gdy płacą kasę dla hoster aby on utrzymywał dedyka itp - wtedy gracze tworzą server.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deathl2.pun.pl www.bakuganmoc.pun.pl www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.lilwayne.pun.pl www.sanandreasonline.pun.pl